Rekrutacje lekarzy nie należą do rekrutacji prostych, ta specyficzna grupa zawodowa nie poszukuje aktywnie pracy. Jak zatem sprawiamy, że rekrutacje kończą się sukcesem?

Już od momentu, w którym trafia do nas zamówienie rekrutacyjne, zaczynamy intensywną pracę  nad znalezieniem odpowiedniego kandydata.

W pierwszym etapie przeprowadzamy diagnozę oferty pracy, w której sprawdzamy m.in. rynkowość oferowanego wynagrodzenia i tutaj wspólnie ustalamy jak najlepszą dla Was i lekarzy stawkę.

W drugim etapie rekrutacją zajmują się nasi rekruterzy, którzy tworzą ofertę pracy, publikują ją w ponad 50 serwisach ogłoszeniowych, oraz mediach społecznościowych – Facebooku, Linkedinie, Instagramie, czyli wszędzie tam, gdzie natknąć się możemy na lekarzy. Sprawdzają również naszą bazę kandydatów, sprawdzając czy nie mamy już w swoich zasobach odpowiedniej osoby. Ten etap trwa zazwyczaj około tygodnia.

W kolejnym etapie oferta pracy stworzona przez rekruterów trafia do headhunterów, którzy są naszym zespołem od zadań specjalnych. To ich zadaniem jest dotarcie do tych lekarzy, którzy nawet nie myśleli o zmianie pracy i przekonanie ich, że powinni pracować właśnie dla Was Lekarze to dosyć specyficzna grupa zawodowa, nie są aktywni  na rynku pracy to raczej praca szuka ich nie na odwrót.

Ten etap to około 2 tygodnie czasu dedykowanego Waszej ofercie pracy.

Poznaliśmy już proces rekrutacji od środka wiemy co dzieje się z Waszą ofertą na każdym etapie naszej pracy. Na proces rekrutacji dajemy sobie maksymalnie 45 dni, w których robimy wszystko aby dostarczyć Wam najlepszych kandydatów. Praktycznie natomiast większość rekrutacji zamykamy w ok 2 tygodnie, to jest ten bardzo intensywny czas, gdy Wasza oferta pracy wyskakuje lekarzom z lodówki

Cały proces rekrutacji to proces bardzo intensywnej pracy nad  tym, aby zakończyć ją z sukcesem, przez cały ten czas jesteśmy z Wami w kontakcie, tak, by na bieżąco przekazywać Wam uwagi dotyczące oferty, informacje zwrotne od potencjalnych kandydatów.