Adres
Al. Bohaterów Warszawy 15-16, 70-370 Szczecin
Działamy
od pon-pt w godzinach 08:00-16:00

Rekrutacje to nasza pasja

Med-JobsHR to dynamicznie rozwijająca się agencja pracy, specjalizująca się w usługach rekrutacyjnych dla podmiotów z sektora medycznego. Naszych Klientów wspieramy w rekrutacji: lekarzypielęgniarek i położnych, innych specjalistów medycznychprzedstawicieli firm farmaceutycznych i sprzętu medycznego, a także kadry menedżerskiej i zarządzającej.
Rekrutacje to nasza codzienność – pełna wyzwań i poczucia satysfakcji. Jesteśmy zgranym zespołem, który pracuje nad nieszablonowymi rozwiązaniami i odnajdywaniem drogi tam, gdzie nikt inny się jej nawet nie spodziewał.

Od nas nie usłyszysz “nie da się”. Wyzwania to w naszej pracy codzienność, a dzięki wsparciu  siostrzanego serwisu ogłoszeniowego medical-jobs.pl, obszernej bazie kandydatów oraz aktywnemu poszukiwaniu pracowników, nasze usługi adresujemy zarówno do tych placówek, którym zależy na szybkich rezultatach rekrutacji , jak i do tych, które borykają się z problemami kadrowymi od dłuższego czasu lub szukają wysokich i rzadkich kwalifikacji u swoich pracowników.

Nasz zespół do zadań specjalnych:

0
Lat doświadczenia
0
Zakończonych projektów
0
Dni -średni czas rekrutacji
0
Kontaktów w bazie