Adres
Al. Bohaterów Warszawy 15-16, 70-370 Szczecin
Działamy
od pon-pt w godzinach 08:00-16:00

Rekrutacje to nasza pasja

O nas

Witamy w Med-JobsHR – miejscu, gdzie pasja do medycyny spotyka się z profesjonalizmem rekrutacji. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją pracy z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku rekrutacji medycznych. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych headhunterów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego zlecenia. Wpisani do krajowego rejestru agencji pracy pod numerem 26486, stanowimy wiarygodnego i sprawdzonego partnera w świecie rekrutacji medycznych.

Nasze podejście

W Med-JobsHR rozumiemy, że rekrutacja medyczna to proces, który wymaga nie tylko wiedzy, ale i cierpliwości oraz doświadczenia. Właśnie dlatego nasze działania opieramy na głębokim zrozumieniu potrzeb zarówno kandydatów, jak i pracodawców. Stawiamy na efektywne połączenie tych dwóch stron, gwarantując satysfakcję i najlepsze możliwe rozwiązania dla obu stron. Klientom nie obiecujemy złotych gór, ale obiecujemy pełne zaangażowanie w znalezienie optymalnych rozwiązań. Nasza wiedza, doświadczenie i obszerna baza kontaktów w branży medycznej to klucz do sukcesu w rekrutacji.

Specjalizujemy się w rekrutacji specjalistów medycznych – od lekarzy, przez pielęgniarki i położne, po kadrę zarządzającą.  Nasze usługi są zróżnicowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej placówki oraz kandydata.

Nasza codzienność

Rekrutacje to nasza codzienność, która jest pełna wyzwań i daje nam wiele satysfakcji. Jesteśmy zgranym zespołem, który nie boi się nieszablonowych rozwiązań i odnajdywania nowych ścieżek tam, gdzie inni nie widzą możliwości. W Med-JobsHR nie ma miejsca na słowa “nie da się”. a dzięki wsparciu  siostrzanego serwisu ogłoszeniowego medical-jobs.pl, obszernej bazie kandydatów oraz aktywnemu poszukiwaniu pracowników, nasze usługi adresujemy zarówno do tych placówek, którym zależy na szybkich rezultatach rekrutacji , jak i do tych, które borykają się z problemami kadrowymi od dłuższego czasu lub szukają wysokich i rzadkich kwalifikacji u swoich pracowników.

Dołącz do Nas

Zapraszamy do współpracy placówki medyczne i specjalistów z branży, którzy cenią sobie profesjonalizm, indywidualne podejście i efektywność. W Med-JobsHR znajdziesz partnera, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele zawodowe i biznesowe.

Nasz zespół do zadań specjalnych:

Lat doświadczenia
0
Zakończonych projektów
0
Dni -średni czas rekrutacji
0
Kontaktów w bazie
0