Adres
Al. Bohaterów Warszawy 15-16, 70-370 Szczecin
Działamy
od pon-pt w godzinach 08:00-16:00

POZ Consultorio

Przychodnia Lekarza Rodzinnego POZ Consultorio w Rokietnicy, rekomenduje firmę Med-JobsHR, jako godnego polecenia partnera biznesowego.

Współpraca pomiędzy wymienionymi powyżej podmiotami trwała w okresie od listopada 2021 do marca 2022 roku.

Zakres współpracy dotyczył rekrutacji i pozyskania wysoko wyspecjalizowanego personelu medycznego, w tym lekarzy specjalistów do współpracy w ramach poradni POZ Consultorio.

Dzięki szczeremu zaangażowaniu się ani Magdaleny Jędrasik, przedstawiciela firmy Med-JobsHR, w powierzony projekt, jako przedsiębiorca miałem poczucie, że moje zlecenie zostało potraktowane poważnie i było realizowane w sposób profesjonalny.

Wymiernym efektem naszej współpracy jest pozyskanie do zespołu POZ Consultorio w Rokietnicy dwóch nowych lekarzy, którzy zostali bardzo życzliwie przyjęci zarówno przez personel i pacjentów przychodni, jak i lokalną społeczność..

Z wymienionych powyżej względów, oraz biorąc pod uwagę życzliwość i profesjonalizm w podejściu do zleconych zadań, jak również dzielenie się pełną informacją o postępie prowadzonej dla podmiotu zlecającego sprawy, rekomenduję współpracę z firmą Med-JobsHR w zakresie szeroko rozumianych usług rekrutacyjnych na rynku medycznym w Polsce.