• Do ustalenia
  • Sopot
  • 5000-9000 zł brutto USD / Rok
  • Salary: 5000-9000 zł brutto

Med-JobsHr

Klinika okulistyczna znajdująca się w Sopocie, oferuje pracę na stanowisko:

SPRZEDAWCA W SALONIE OPTYCZNYM

Zakres obowiązków:

  • wymagane doświadczenie na danym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjenta/Klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • dbanie o poprawne funkcjonowanie salonu, zgodnie ze standardami firmy
  • dbanie o ekspozycję produktów i dokonywanie zmian w wystroju witryn

Oferujemy:

  • dowolny rodzaj umowy
  • wymiar czasu pracy: etat lub 3/4 etatu (elastyczny czas pracy)
  • wynagrodzenie: 5000-9000 zł brutto (zależnie od kwalifikacji, doświadczenia i predyspozycji)

Dodatkowe benefity, premie, dodatki:

  • prowizja od obrotów salonu oparta na jasnym i precyzyjnym systemie
  • finansowanie kursów, szkoleń, wyjazdów na targi optyczne krajowe i zagraniczne
  • pomoc osobom spoza Trójmiasta w znalezieniu mieszkania

W przypadku zainteresowania, zapraszam do kontaktu:
📞 696 059 440
✉ n.szablowska@med-jobshr.pl

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na n.szablowska@med-jobshr.pl