• Do ustalenia
  • Gdańsk
  • 8 300 - 12 700 zł . USD / Rok
  • Salary: 8 300 - 12 700 zł .

Med-JobsHr

Hospicjum dla dzieci mieszczący się w Gdańsku oferuje pracę na stanowisko:
Pielęgniarka .

Wymagania :

  • 3 lata doświadczenia
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane specjalizacje z pediatrii, neonatologii lub medycyny paliatywnej i kursy kwalifikacyjne.

Obowiązki :

  • Sprawowanie opieki pielęgniarskiej w domu pacjenta we współpracy z interdyscyplinarnym zespołem ( pielęgniarka wyjeżdża z lekarzem do pacjenta)

Warunki zatrudnienia:

  • forma zatrudnienia : UoP / kontrakt / Umowa zlecenia
  • wymiar czasu pracy : etat – do uzgodnienia , Pn-Pt – 8.15 – 15.50 + śr. 6 dyżurów / msc pod telefonem z lekarzem w swoim własnym domu ( Zwykle nic się nie dzieje jak w dzień pacjenci są dobrze zaopatrzeni).
  • wynagrodzenie : 8 300 – 12 700 zł .
    Samochód + dojazdy do pacjentów po stronie hospicjum;
    Szkolenie + superwizje grupowe

W przypadku zainteresowania, zapraszam do kontaktu:
📞 666 587 349
✉ e.kucheruk@med-jobshr.pl

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na e.kucheruk@med-jobshr.pl