• Umowa o pracę
  • Umowa zlecenie
  • Bielawa
  • do 10 000 zł USD / Rok
  • Salary: do 10 000 zł

Med-JobsHr

Nowoczesna szkoła międzynarodowa w Bielawie (około 20 km od Warszawy ) nawiąże współpracę z
PIELĘGNIARKĄ

Opis stanowiska:

• Udzielanie pomocy przedlekarskiej dzieciom i nauczycielom
• Opieka medyczna przedlekarska podczas imprez sportowych
• Pobieranie krwi do badań diagnostycznych
• Prowadzenie działań profilaktycznych, edukacyjnych
• Rejestracja pacjentów i przyjmowanie płatności

Wymagania:
• Komunikatywny język angielski w mowie i piśmie
• Wymagane doświadczenie : praca z dziećmi
• Mile widziany kurs z zakresu medycyny szkolnej
• Przed. rozpoczęciem pracy wymagane Zaświadczenie o niekaralności

Warunki zatrudnienia :
• Do uzgodnienia : Pełen/ nie pełen etat
• Forma zatrudnienia oraz wynagrodzenie :
– Umowa o pracę – 8 500 – 10 000 zł
– Umowa zlecenie – 60 zł/h
– B2B – 70 zł/h
– Możliwość korzystania z basenu na terenie szkoły
– Zniżka na zakup posiłków przygotowanych na terenie szkoły

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.
Elena Kucheruk
Tel. Kom. 666 587 349
e.kucheruk@med-jobshr.pl

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na e.kucheruk@med-jobshr.pl