• Kontrakt
  • Umowa zlecenie
  • mazowieckie
  • 45-60% od utargu USD / Rok
  • Salary: 45-60% od utargu

Med-JobsHr

Klinika stomatologiczna w województwie mazowieckim (ok. 60 km od Warszawy) poszukuje:
ORTODONTY
Nie jest konieczne posiadanie specjalizacji, ale trzeba mieć przynajmniej 1 rok doświadczenia
Zakres obowiązków:
• Leczenie pacjentów zgodnie z procedurami
• Rzetelne wypełnianie kart klinicznych po każdym zabiegu
• Współpraca z rejestracją oraz lekarzami innych specjalizacji, w celu planowania kompleksowego leczenia pacjentów
• Umiejętność pracy z sedacją wziewną
• Umiejętność obsługi pantomografu
• Komplet niezbędnych dokumentów (PWZ, kurs ochrony radiologicznej pacjenta, OC)
• Ukończone kursy, szkolenia
Oferujemy:
• Forma zatrudnienia: kontrakt / umowa zlecenie
• Wymiar czasu pracy: 1-5 dni w tygodniu (godziny do ustalenia w zakresie 8-20)
• Wynagrodzenie: 45-60% od utargu
Dodatkowe benefity:
• Gwarancja pełnego grafiku pacjentów
• Wysoki cennik usług, od którego wyliczamy wynagrodzenie lekarza
• Bardzo wysokie realne zarobki (w zależności od liczby dni w tygodniu)
• Dofinansowania do szkoleń
• Własna pracownia protetyczna na miejscu
W przypadku zainteresowania, zapraszam do kontaktu:
📞 696 059 440
✉ n.szablowska@med-jobshr.pl

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę med-jobshr.pl.